אודות המותג

 

VICHY - וישי

מותג הדרמו-קוסמטיקה מספר 1 בעולם


כללי 
מותג VICHY  נוסד ב- 1931 בעיר וישי, הממוקמת בלב צרפת ועשירה במעיינות טרמליים.

מי מעיינות וישי מכילים 17 מינרלים ו– 13 יסודות קורט, שהוכרו כבעלי סגולות טיפוליות וזכו להכרת רופאים ודרמטולוגים כבר במאה ה- 17.
מי מעיינות וישי חיוניים להרגעת העור וחיזוק מערכת ההגנה הטבעית שלו מפני מפגעים חיצוניים. על-פי בדיקות מדעיות, מי המעיינות מסייעים במניעת גירויים ותופעות כגון: תחושת צריבה, אדמומיות, קופרוז, פריחה ואקנה.

שנים של היסטוריה בשירות העור
לפני למעלה מ- 80 שנה, בשנת 1931, גילה  הדרמטולוג הידוע ד"ר הלר את הסגולות הטיפוליות של מי הספא הטרמליים במעיינות וישי. משוכנע בכך שהעור הבריא הוא המקור האמיתי ליופי, החליט הלר לשלב את מי המעיינות בפורמולות קוסמטיות. למרות שבאותה התקופה עור נחשב לקליפה חיצונית פשוטה, האמין ד"ר הלר שמחקר רפואי קפדני חייב להיות מיושם על מוצרי דרמו-קוסמטיקה.

מאז ועד היום, VICHY, מותג הדרמו-קוסמטיקה מספר 1 בעולם, עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת איכות ואפקטיביות של מגוון מוצריו. במעבדות המחקר והפיתוח של החברה מפתחים את התכשירים המתקדמים והחדישים מסוגם בעולם, המתאימים לכל גיל, מין, סוג עור וצורך, גם לעור רגיש. התכשירים עוברים גם בישראל בדיקות התאמה לעור רגיש ואינם מכילים פראבנים. תכשירי וישי מיוצרים תחת אבטחת איכות קפדנית, על פי תקני הייצור המחמירים ביותר. מוצרי וישי משלבים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עוברים מבדקים קליניים ויעילותם מוכחת.

מותג הנבנה עם מיטב המומחים
מעבדות וישי הפכו למקום ייחודי של דיאלוג בין מומחים מובילים, ביניהם: רופאי עור, תזונאים, ביולוגים ורוקחים. כולם משוכנעים שהרפואה יכולה לקחת את היופי צעד נוסף קדימה. זוהי ההשראה המובילה את המומחים של וישי לייצר את תכשירי הדרמו-קוסמטיקה של המח.

חדשנות פורצת דרך
ההיסטוריה של וישי רצופה בחידושים חשובים שיצרו מהפכה בעולם הקוסמטיקה. בוישי פותח הקרם הראשון נגד קמטים, הטיפול הראשון בצלוליט, טיפול האנטי-אייג'ינג הראשון לנשים בוגרות ועוד.

וישי – חלק מקונצרן לוריאל העולמי
בשנת 1955 נרכש מותג וישי על-ידי קונצרן הקוסמטיקה הגדול בעולם – לוריאל.
הקונצרן עוסק בייצור, ייבוא, ייצוא ושיווק של מותגי קוסמטיקה מובילים.

הבחירה של הרוקחים בבתי המרקחת הפרטיים
בכל שנייה נמכרים ברחבי העולם שלושה תכשירים מבית וישי.
לא בכדי בחרה וישי העולמית להפיץ את תכשיריה בבתי המרקחת הפרטיים. עוד בטרם חוויית השימוש בתכשירי וישי, מתקיימת חוויית קנייה בבית המרקחת הפרטי. רמת שירות גבוהה ביותר, ייעוץ אישי של הרוקח והתאמת המוצר הנכון ביותר עבור כל לקוח/ה. גם בישראל נמכרים תכשירי וישי בבתי המרקחת הפרטיים בלבד.

וישי למען הקהילה
את הידע הרב שנצבר במעבדות וישי, אנו חולקים עם הקהילה. בשיתוף עם רוקחים ברחבי העולם, מקדם המותג קמפיינים חינוכיים נרחבים כדוגמת "בית הספר של השמש", הפועל לחינוך ילדים ואמהות למניעת נזקי השמש. כמו כן, יוזם המותג פעילות במרכזים לבריאות העור, המספקים אבחון עור על ידי מומחים על מנת להעניק טיפול יעיל ונכון יותר לכל סוג עור וצורך.