קמטים - איך מחזירים את החיוך לפנים
עם
דר' אני כהן לטסה
מומחה ל:
חזור

הקמטים בין הגבות, הסנטר והשפתיים יוצרים מעין מראה פנים עצוב:( מעבדות וישי מצאו את הפתרון איך להשיב לך את החיוך לפנים...

טיפול בקמטים

לאורך השנים מתחילים להיווצר על פנינו שני סוגי קמטים: 1. קמטים אופקיים המכונים גם קמטי אושר, כגון קמטי ההבעה לצד העין. קמטים אלו מיוחסים לעתים לפנים מחייכות ויש להם קונוטציה חיובית בדמיון הקולקטיבי. 
2. קמטים אנכיים, הנוצרים יותר לעומק תחת התכווצותם של חלק משרירי הפנים ו/או תחת השפעת כוח המשיכה. לרוב, הם מופיעים מאוחר יותר ויוצרים באופן סיסטמתי קריאה שלילת של הפנים: 
קמט "האריה" הנמצא בין הגבות, המכונה גם "קמט הגלבלה" (Ride de la glabelle);
הקמטים בצדי האף;
קמטי המריונטה או קמטי מרירות סביב הסנטר;
הקמטים שמעל לשפתיים: קמטוטים הנמצאים בין השפה העליונה לבין החלק התחתון של האף.
כמובן שאת לא קמה בבוקר יום אחד ויש לך קמטים. אך אט אט הקמטים שהופכים לתושבי קבע בפנינו הופכים למטרד עבור הנשים רבות כאשר. 
 

מאחורי סימני העצב, קיימת מציאות מדעית: הקמטים האנכיים!

"בביקור אצל רופא, נשים אינן מדברות  הרבה על קמטיהן כפי שנהגו לעשות בעבר, אלא על איך הן נראות. הבעה עצובה, מרירה ומוטרדת. אני מאמינה שזוהי היום דאגתן העיקרית", אומרת הדרמטולוגית דר' אני כהן לטסה. 
"הבעה עצובה לצמיתות אינה משקפת את מה שהן חשות במציאות. בקשתן הנה ברורה ביותר. הן רוצות שוב פנים רגועות, ללא הבעת מתח, שמחות, בהלימה לתחושתן הפנימית". 
לדברי ד"ר כהן לטסה הקמטים האנכיים הנם האחראים העיקריים להבעה עצובה זו. אלו הם סימני הזדקנות אשר משנים את הבעת הפנים בצורה החמורה ביותר. הקמטים האופקיים, קמטי "האושר", מפריעים פחות לנשים כי הם נתפסים כסימנים חיוביים של הבעת הפנים, זאת בניגוד לקמטים האנכיים אשר מעניקים באופן סיסטמטי קריאה שלילית של הפנים.
 

איך נוצרים קמטים? 

 "הקמטים האנכיים נוצרים בשל התכווצותם של מספר שרירי הפנים הנמצאים מתחת לעור. שרירי מקרב הגבות מאפשרים לכווץ את הגבות, שריר מרים כנפות האף יוצר את הקמטים שבצדי האף, והשריר המשולש מצייר את קמטי המרירות", אומרת ד"ר כהן לטסה.  
 

טיפול בקמטים בעזרת התעמלות לפנים!

אין צורך לקום מהספה, אין צורך לצאת מהבית. 3 דקות של התעמלות אנטי אייג'ינג לפנים מדי יום תוכל לסייע לך למנוע קמטים נוספים. 


נגד קמט האריה

יש להניח את אצבע המורה בין שתי הגבות וללחוץ. כעת נסו להרים ולהוריד את הגבות מבלי להזיז את האצבע, כאילו מבקשים לפתוח את העניים לרווחה בצורה מוגזמת. מומלץ לחזור על התרגיל 10 פעמים. 
 
 
 

נגד הקמטים שלצדי האף

יש להניח את האצבעות המורות משני צדי האף כאילו רוצים לדבר ברמקול. למתוח את שרירי הלחיים בצורה מרבית אחורה, תוך כדי ניסיון להביא את השפתיים קדימה כמה שאפשר ולשחרר. מומלץ לחזור על התרגיל 10 פעמים. 
 
 
 
 
 

נגד הקמטים האנכיים הקטנים סביב השפתיים

יש להניח את שני האגודלים בצורה אנכית מתחת לשפה התחתונה ואת אצבע המורה על השפה העליונה וללחוץ בניסיון לסגור את הפה.       
 
 
 
 
סדרת מוצרי טיפול בקמטים ואנטי אייג'ינג לעור הפנים אשר יעילותה הוכחה במחקרים קליניים כמסייעת לטיפול בקמטים, למיצוק העור ולתחושת מתיחה לאורך זמן. לצפיה

ליפטאקטיב אדוואנסד פילר

הכוכב אמיתי של הקוסמטיקה הוא הרטינול. זהו תוצר משנה של וויטימין A והוא אחד החומרים הפעילים החזקים ביותר נגד קמטים. על פני השטח, הוא מעניק ברק רב לעור.
מעבדות VICHY  יצרו חיבור בלעדי בין בין שתי מולקולות ייחודיות: רטינול טהור +  LR 2412. השילוב מעניק את  הטיפול הראשון מסוגו המסייע להחליק את הקמטים שעל פני השטח, למלא את הקמטים האנכיים העמוקים ולהחזיר לפנים הבעת נעורים חיובית. ADVANCED FILLER LIFTACTIV מעצים ומחזיר "חומרים" למילוי הקמטים העמוקים, בנוסחה המותאמת לעור רגיש.
רוצים לקרוא עוד על המוצר? לחצו כאן

 

:שתפו בפייסבוק