חדש  מידע חשוב אודות שימוש בקבצים מסוג Cookies  כאן עכשיו.

הנך מאשר שימוש בקבצים מסוג cookies עם המשך השימוש באתר

סגור

אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

גלי חום בלילה: איך לא להזיע, להישאר רגועה, ולישון שנת יופי מיטבית

בעיקר בשלבים המאוחרים יותר של גיל המעבר, גלי חום יכולים לשבש את שנתך ולמנוע ממך לקבל את המנוחה שאת כל כך זקוקה לה, החיונית למיטביות שלך ולעור יפהפה. 5 העצות האלו תסייענה לך להירגע ולישון את שנת היופי שלך – כדי שכשתתעוררי למחרת תיראי ותרגישי רעננה.


התהפכת מצד לצד כל הלילה, והתעוררת מזיעה ומודאגת. בעיקר במהלך השינה, השינויים ההורמונאליים המלווים את גיל המעבר – בפרט בשלבים המאוחרים יותר שלו – יכולים לגרום לגלי חום, אשר מונעים ממך לקבל את המנוחה לה את זקוקה ואפילו גורמים לאינסומניה {נדודי שינה}. בצעי את 5 העצות האלו כדי שטמפרטורת הגוף שלך לא תעלה, כדי שתישארי רגועה, וכדי שתוכלי לישון היטב: את תיראי ותרגישי במיטבך בבוקר.

תדאגי שתהיה לך שתייה קרה ליד המיטה שלך


כוס מים קרים או תה צמחים ליד המיטה תרגיע אותך כשאת מתעוררת ומרגישה חמה מידי[1]. כדאי לך גם לשקול להניח ליד המיטה בקבוק תרסיס {ספריי} או מגבת לחה כדי לרענן את עורך אם את סובלת מהזעות לילה.

[1] http://www.webmd.com/menopause/tc/hot-flashes-and-menopause-topic-overview

תלבשי פיג'מה עשויה מבד טבעי, נושם


אם את לובשת פיג'מה מבד סינטטי כמו פוליאסטר או לייקרה, תחליפי לבד טבעי, נושם יותר כמו כותנה אורגנית. בדים סינטטיים יכולים לאטום בתוכם את החום ולגרום לך לחוש אי נוחות, בעוד בדי כותנה או פשתן מרחיקים את הלחות ושומרים על טמפרטורת גוף תקינה[1].
[1] http://www.webmd.com/menopause/tc/hot-flashes-and-menopause-topic-overview

תישני עם שמיכה קלה יותר, ותשקלי להחליף את המצעים


חשוב שלא תשתמשי בהרבה שמיכות או בשמיכה עבה מידי אם את סובלת מגלי חום בלילה. אם את יכולה, מומלץ שתישני עם שמיכה קלה יותר. כדאי לך גם לשקול להחליף את המצעים שלך למצעים עשויים מבד טבעי כמו כותנה או פוך נוצות: הם יסייעו לך להישאר יבשה ובטמפרטורת גוף תקינה.

תירגעי ותקבלי את שנת היופי שלך עם קרם הלילה של נאובדיול


קרמי לחות ללילה לנשים בגיל המעבר צריכים להתמקד בבעיה של גלי חום. קרם הלילה "קומפלקס משלים" של נאובדיול
, המוגן ע"י פטנט, מתמקד בדיוק בתופעה הזו: הפורמולה המצננת, המרגיעה שלו מעניקה תחושה מידית ומתמשכת של רעננות והקלה מהחום, ומאפשרת לך לישון את שנת היופי שלך. בו בזמן, הקומפלקס {התרכובת} פועל כדי לצופף מחדש ולפסל מחדש את העור, ומעניק לו את כל מה שהוא זקוק כדי להיראות צעיר יותר ובריא יותר בבוקר. התוצאה? את מתעוררת רעננה לחלוטין, מוכנה להתמודד עם היום העומד בפנייך בביטחון מוחלט.

מוצרי הדגל שלנו

נאובדיול לילה<br />

נאובדיול לילה

נאובדיול עיניים ושפתיים<br />

נאובדיול עיניים ושפתיים

נאובדיול קומפלקס משלים<br />סרום מתקדם לחידוש מראה עור בוגר

נאובדיול קומפלקס משלים
סרום מתקדם לחידוש מראה עור בוגר

go to top