חדש  מידע חשוב אודות שימוש בקבצים מסוג Cookies  כאן עכשיו.

הנך מאשר שימוש בקבצים מסוג cookies עם המשך השימוש באתר

סגור

אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

גיל המעבר: נקודת מפנה שדורשת טיפוח עצמי, שקט ושלווה

עם תחילת גיל המעבר, לשינויים הורמונאליים יכולה להיות השפעה על התחושה המיטבית הרגשית והפיסית שלך, וזה כולל את העור שלך.

גיל המעבר: נקודת מפנה שדורשת טיפוח עצמי, שקט ושלווה

בנקודת מפנה זו בחיים, מומלץ לאמץ טיפוח עצמי חדש – ולהסתכל לעתיד באופטימיות, בשלווה ובביטחון עצמי.

גיל המעבר: נקודת מפנה שדורשת טיפוח עצמי, שקט ושלווה

כאשר את מתקרבת לגיל המעבר, יש ואת מרגישה על סף נקודת מפנה. הסימנים הראשוניים הם לעיתים קרובות די גלויים: שינויים הורמונאליים ותנודות הורמונאליות שקשורים בגיל המעבר יכולים לגרום להזעה ולגלי חום בלילה אשר משבשים את שנתך, להביא לשינויים במצב הרוח ולתרום לתחושה של עייפות.

מספר שינויים בולטים בעור שלך מופיעים גם כן, בכללם יובש מוגבר ואובדן הצפיפות[1]. סימנים ניכרים לעין של הזדקנות, כמו קמטים, נוטים אף הם להיות ברורים יותר במשך התקופה הזו המאופיינת בתנודות הורמונאליות.

זוהי תקופה בחיים שלך שיכולה להשפיע על המיטביות שלך, באופן פיסי, רגשי ומנטלי. אבל היא גם מציינת התחלה חדשה – התחלה שרצוי לקבל אותה בביטחון ובשלווה. זאת, כי הרי ידוע ש"50 הוא ה-30 החדש". זהו הזמן להסתכל קדימה לעתיד בשלווה ובביטחון, ולתעדף את הטיפוח העצמי שלך, בכלל זה להתאים את שגרת הטיפוח אנטי-אייג'ינג שלך.

[1] http://www.webmd.com/menopause/guide/guide-perimenopause?page=1#2

חדשנות - Substitutive Cosmetics פריצת דרך מהדור החדש בטיפוח עורן של בנות 50 ומעלה

סדרת נאובדיול עונה במשך למעלה מ-15 שנים על הצרכים המיוחדים של עור שעובר שינוי, ומציגה מוצרי אנטי-אייג'ינג לטיפוח העור הנתמכים ע"י מחקר מדעי אינטנסיבי כדי להתמקד בבעיות כמו אובדן צפיפות מרקם העור, יובש וחספוס של עור הפנים של נשים בנות 50 ומעלה. כיום, מהפכה אמיתית מתרחשת עם הפיתוח של הקומפלקס המשלים ומוצרים לטיפוח העור בסדרת נאובדיול. פריצת דרך המשנה את עורך ברבדים רבים, ממלאת אותו מחדש בנעורים, אנרגיה, רכות וזוהר.

התרכובת החדשה, פורצת הדרך של נאובדיול מורכבת מ-4 מרכיבים פעילים הפועלים יחדיו כדי להחזיר את הצפיפות, המיצוק, הזוהר והנעורים לעור בגיל המעבר.

ריכוזים של פרו-קסילן הוגברו פי עשרה ל-3%: והביאו לידי טיפוח עור אנטי-אייג'ינג יעיל ביותר. פרו-קסילן פועל כדי לצופף מחדש ולהחליק את עורך, להפחית את הקמטים, את כתמי הגיל והפיגמנטציה באופן הניכר לעין. באופן מיידי, עור הפנים שלך צעיר יותר, רענן יותר, מוצק יותר ובמראה אחיד יותר. הניחוח הרענן, הפרחוני של הסדרה, שילוב של תווים של תפוח, תה ירוק, אירוס ויסמין עם רמיזות עמוקות של מושק וסיגלית, מעניק תחושה של רוגע ושלווה – בעוד המרקם של נאובדיול מותיר את עורך רענן וצונן, רך ומוזן.

מוצרי הדגל שלנו

קומפלקס משלים<br />קרם מתקדם לחידוש מראה עור בוגר<br />לעור רגיל עד מעורב

קומפלקס משלים
קרם מתקדם לחידוש מראה עור בוגר
לעור רגיל עד מעורב

נאובדיול קומפלקס משלים<br />סרום מתקדם לחידוש מראה עור בוגר

נאובדיול קומפלקס משלים
סרום מתקדם לחידוש מראה עור בוגר

נאובדיול לילה<br />

נאובדיול לילה

go to top