אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

סובלים מקשקשים? הכירו את סדרת המוצרים הטיפוליים 'דרקוס לקשקשים' של וישי.

סדרת מוצרי 'דרקוס לקשקשים' של וישי, מותג מוביל בשוק הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי; בעל פורמולה חדשנית לעור קרקפת נקי מקשקשים, המבטיח את חזרתן של החולצות השחורות לארון.

סובלים מקשקשים? הכירו את סדרת המוצרים הטיפוליים 'דרקוס לקשקשים' של וישי.

בשורה חשובה למאות אלפי הנשים והגברים הסובלים מקשקשים! הסדרה הטיפולית לעור הקרקפת של 'וישי', מותג מדיקלי המומלץ ע"י עשרות אלפי דרמטולוגים ברחבי העולם1, מאפשרת לפתור את בעיית הקשקשת מן השורש, להחזיר לשיער את המראה האסתטי והזוהר ויחד איתם את השקט הנפשי.

הנוסחה הייחודית, שמייצרת שיפור בטווח הקצר, מתאימה לכל סוגי השיער ולכל הגילאים, מסירה עד 100% ממראה הקשקשים2, מייצרת פעולה מונעת למשך שישה שבועות3 ומרגיעה את תחושת אי הנוחות בקרקפת.

זאת הסיבה שבגללה רבע מהנשים לא לובשות שחור...


האמת? התעוררתן הבוקר ליום נפלא. התלבשתן, הסתרקתן ואז ראיתן אותם, פתיתים לבנים מפוזרים על גבי החולצה... וכמה אפשר לתרץ שזו אלרגיה עונתית?

"המכה הלבנה" (הקשקשת), המוכרת גם בשם: "פיטיריאזיס סימפלקס קפיליטי", היא תופעה שכיחה מאוד ומטרידה, שפוגעת במחצית מאוכלוסיית העולם. התופעה פוגעת בכרבע מהנשים אך נפוצה יותר בקרב גברים, הן מבחינת השכיחות והן מבחינת חומרת התופעה. מעבר לאי הנוחות הפיזית, הקשקשים מהווים מפגע אסתטי שקשה להסתיר במיוחד לאנשים בעלי שיער כהה, גורמים לתחושת אי נוחות ופגיעה בדימוי העצמי.

היווצרות הקשקשים הינה תופעה שכיחה ונורמלית למדי. הם נוצרים כתוצאה מתחלופה מואצת של תאי עור ונשירתם של תאי עור ישנים מעור הקרקפת המלווה לעיתים קרובות בתחושת גרד ואדמומיות.

אצל בני אדם הסובלים מתופעת הקשקשים תאי העור המתים נושרים בין יומיים לשבעה ימים לעומת כחודש (!) אצל אנשים שאינם סובלים מקשקשים.
התוצאה הנגלית לעין הינה נשירה גדולה הן בכמות והן בגודל של תאי עור שמנוניים הנראים כפתיתים אפורים או לבנים על גבי העור באזורים בהם גדל שיער, לרוב בקרקפת או על הבגדים.

הם לא אסתטיים, הם מגרדים, ומתרבים במיוחד בחורף


לקשקשים ישנה השפעה על מראה השיער כולו. לרוב ייראה השיער שמנוני מאוד, דהוי ומלוכלך עד כדי לא אסתטי. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שהקשקשים סופחים אליהם את השמנוניות הטבעית של העור, זו שמגנה על השיער מפני חיידקים ומקנה לו את הלחות והברק ובכך מונעים ממנה מעבר אל קנה השיער.

למרות שהקשקשת הינה תופעה נפוצה היא אינה מדבקת. אז איך זה שחלק סובלים יותר מהתופעה וחלק פחות? יש לכך מספר סיבות:

dercos-dundruff-vmag-article-img01.jpg

 • גנטיקה
  גם תופעת הקשקשים תלויה בתורשה. אם הוריכם סבלו מקשקשת קיים סיכוי רב שהמכה הזו תיפול גם עליכם ותסבלו ממנה בשלב כזה או אחר בחייכם.
 • יובש
  הקשקשת נגרמת לאנשים הסובלים מעור יבש ולכן היא בולטת יותר בימות החורף, כשהלחות באוויר צונחת.
 • מצבי לחץ ומתח נפשי קיצוניים
  סטרס ידוע כמגביר את הופעת הקשקשת.
 • אלרגיה
  רגישות גבוהה למוצרי עיצוב שיער שונים וחומרים כימיים שעלולים לגרום להופעת קשקשים, אדמומיות וגרד על הקרקפת.
 • פטריית מלסזיה (Malassezia)
  עור הקרקפת משמש בית גידול לפטריית המלסזיה, הניזונה מהשומן שמפרישים זקיקי השיער. המלסזיה גורמת לגירוי בעור הקרקפת, שמוביל לתחלופת תאים מואצת ולהיווצרותם של קשקשים.

הגיע הזמן להכיר במציאות!


אחרי שנים של הכחשה בואו נודה באמת, הפתיתים הלבנים שנערמים על הכתפיים אינם מבשרים את בוא השלג...

בשוק ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי שמפו ומוצרים נוספים להקלה על בעיית הקשקשים, כשרובם אינם דורשים מרשם רופא. לא כל המוצרים זהים. חלק מכילים תרכובות אבץ שנלחמות בפטרייה, הרבה תכשירים מטפלים בעיקר בסימפטום הגרד אך לא מטפלים בבעיית הסבום עצמה.

אז רגע לפני שאתם ממהרים להחליף את כל המלתחה בארון שלכם לבגדים לבנים כדי שלא יבחינו בשובל הפתיתים הלבן, כדאי שתדעו שיש פתרון שעובד שהוא שילוב מושלם בין רגיעון לקרקפת ללוחש לקשקשים. שיאפשר לכם להיפטר מהקשקשים וללכת בגאווה עם חולצות מנוקדות.

הלוחש לקשקשים: שיפור במראה הקשקשים כבר מהשימוש הראשון

במעבדות המחקר של 'דרקוס', עושים שילוב של ידע עמוק ומבוסס עם טכנולוגיות חדישות. גילוי משמעותי במחקר שנעשה והיווה את הבסיס לפיתוח הפורמולה הייחודית למלחמה בקשקשים הוא חוסר איזון גלובלי של עור הקרקפת. המשמעות הינה שבמקרים בהם הפרופורציה של כמות המיקרו אורגניזמים המצויה בצורה טבעית בעור משתנה, ניכרת עלייה בכמות הקשקשים.

במעבדות 'דרקוס' פיתחו סדרת מוצרי שמפו טיפוליים המתאימים לכל סוגי השיער ולכל הגילאים בעזרת טכנולוגיית Selenium DS הפועלת בול על מקור הבעיה ביעילות מרבית. הנוסחה המוכחת דרמטולוגית מסייעת בהשארת עור הקרקפת רגוע וללא קשקשים ובטיפול בסבום וזאת בשילוב חומצה סליצילית, מסייעת בהפחתת קשקשים מעור הקרקפת.

הסדרה המעניקה את הטיפול האולטימטיבי לעור הקרקפת, מכילה ארבעה סוגי שמפו טיפוליים המתאימים לשימוש בכל גיל:

בתום ארבעה שבועות של טיפול רציף נוצר איזון גלובלי מחודש בקרקפת, מניעת קשקשים למשך שישה שבועות3 וכן הרגעת הקרקפת וטיפול בתחושת אי הנוחות. הטיפול מבטיח הסרה של עד 100% ממראה הקשקשים2.

חדל קשקשת

השיטה החדשנית מיושמת בארץ ובעולם ומראה תוצאות מצוינות. סקרים מראים ש'וישי' הוא מותג דרמו-קוסמטיקה מוביל בתחומו בעולם, המומלץ ע"י רופאי עור ברחבי העולם.1

1. על פי סקר שנערך ע"י APLUS בשוק הדרמו-קוסמטיקה, בין יוני לספטמבר 2023 בקרב דרמטולוגים ב29 מדינות המייצגות יותר מ80% מהתל"ג העולמי.
2. לפי מחקר צרכנים שבוצע באיטליה בו השתתפו 262 אנשים שהשתמשו במוצר במשך שבועיים.
3. פעולה מתמשכת של 6 שבועות מרגע הפסקת השימוש רציף של 4 שבועות.

פורסם בתאריך

המוצרים המומלצים שלנו

go to top