חדש  מידע חשוב אודות שימוש בקבצים מסוג Cookies  כאן עכשיו.

הנך מאשר שימוש בקבצים מסוג cookies עם המשך השימוש באתר

סגור

אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

כל מה שאת חייבת לדעת על מינרל 89

לא משנה מהו גילך או סוג עורך, מינרל 89 הוא תוספת מעולה לשגרת היופי היומית שלך. אלו הסיבות שבגללן חובה שיהיה לך אחד כזה בארון הטיפוח שלך!

מהו מינרל 89?

כל מה שאת חייבת לדעת על מינרל 89

הבוסטר הראשון לעור של וישי

מינרל 89 פותח בכדי להעניק לעור אקסטרה לחות מתבקשת כקו הגנה ראשון מפני נזקים חיצוניים. הרכיבים המזינים המצויים בו כגון גליצרין, חומצה היאלורונית והמים המינרליים ממעיינות וישי בצרפת מחזקים, מחדשים ומגנים על העור על בסיס יומי. המרקם הקליל והמרענן שלו ויכולת ההזנה העוצמתית שלו הופכים את מינרל 89 לתוספת לחות אידיאלית לעור יבש- ללא קשר לגילך. מחקר קליני שעקב אחר 52 נשים בגילאי 26-62 מצא ש-85% שמו לב שעורן מוזן יותר באופן מיידי לאחר השימוש. 79% דיווחו על עור מלוחח שמרגיש רענן יותר.   ·         בקרב 52 נשים סיניות בין הגילאים 26-62 בעלות עור רגיש

מינרל 89 במספרים

  • מורכב מ89% מים מינרליים ממעיינות וישי שבצרפת אשר מכילים 5.2 גרם של מינרלים פר ליטר
  • עור מוזן יותר באופן מיידי לאחר שימוש: 85%
  • עור מוזן יותר מתחת ומסביב לעיניים אחרי 28 ימים: 88%

חדשנות שלא ניתנת לחיקוי במעבדה


הפורמולה של מינרל 89 היא תוצאה של יותר מ-100 מחקרי עומק פרמצבטיים! המוצר זכה לשמו בזכות כמות המים המינרליים המצויים בו- 89% אחוז ליתר דיוק (לעומת 20% ברב מוצרי וישי). המים המינרליים של מעיינות וישי הם בעלי הרכב ייחודי במינו ומכילים 5.2 גרם של מינרלים עבור כל ליטר, הרכב קשה ביותר ליצירה במעבדה.

תוצאות מוכחות


יותר משנה של מחקרים מדעיים הובילו למציאת הטקסטורה המושלמת שמאפיינת את מינרל 89- סרום קליל ומרענן במיוחד שנספג באופן מיידי בעור. רשימת המרכיבים הקצרה שבו נועדה להעלות את האפקטיביות ורמת הסבילות של המוצר לעור רגיש. השילוב הייחודי של רכיבים מזינים הופכים אותו למושלם לשימוש יומיומי ומבטיחים שעורך יישאר מוזן כאשר הוא פוגש "אויבים" יומיומיים כמו קרינת השמש, זיהום אוויר ועייפות.

אז איך משלבים אותו בשגרת היופי היומית?


הטקסטורה הג'לית והקלילה של מינרל 89 הופך אותו למוצר התחלתי נהדר כשאת ניגשת למלאכת טיפוח עורך. לאחר שניקית את עורך, לחצי את הפורמולה אל קצות אצבעותייך או כף ידך ואז טפחי בעדינות על העור לקבלת בוסט לחות מיידי. הפורמולה העדינה של מינרל 89 הופכת אותו לבטוח לחלוטין לשימוש באזור העיניים: 88% מהמשתתפות במחקר שמו לב לגמישות גבוהה יותר של העור שמתחת ומסביב לעיניים אחרי 28 ימים של שימוש מתמשך. מינרל 89 הוא גם תוספת הגנה נהדרת לימים החמים – את יכולה למרוח אותו לפני שאת מורחת קרם הגנה בכדי להימנע מתחושת יובש של הפנים.

go to top