חדש  מידע חשוב אודות שימוש בקבצים מסוג Cookies  כאן עכשיו.

הנך מאשר שימוש בקבצים מסוג cookies עם המשך השימוש באתר

סגור

אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

4 מרכיבים שהקמטים שלך ישנאו

המומחים לעור אומרים שאלה הם 4 מרכיבי החובה שעלייך לחפש.

Rhamnose רמנוז

רמנוז חד-סוכר, הינו סוכר המופק מן הצומח, המהווה 10% מסרום 10 סופרים של וישי Vichy Serum Supreme 10. רמנוז פועל לחיזוק המבנים של האפידרמיס, של רקמת החיבור בין הדרמיס לאפידרמיס ושל הדרמיס, משקם סמנים פגומים ומעבה את האפידרמיס. הוא משפר את ייצור הקולגן והאלסטין ואת תחלופת התאים. יתרונות לעור: שימוש קבוע גורם לעור להיות מוצק יותר ומלא יותר – ומביא להפחתת הקמטים. העור עמיד יותר בפני גורמים תוקפניים חיצוניים אשר עלולים להוביל להזדקנות העור.

חומצה היאלורונית

לחומצה היאלורונית היכולת לקשור ולאגור כמות גדולה של מולקולות מים, ובכך היא מונעת מהדרמיס לאבד את המיצוק והאלסטיות שלו. הגוף שלנו מגביר את הסינתזה של חומצה היאלורונית כאשר העור ניזוק: כך הוא מגן על הפיברובלסטים והתאים האפיתליים ומתקן אותם. אולם, רמת החומציות הטבעית פוחתת ככל שאנו מתבגרים. הוכח כי לעור מבוגר אין חומצה היאלורונית באפידרמיס כלל וכלל. ממריצה את המולקולות במטריצה החוץ תאית, לחומצה היאלורונית יכולת חדירה גבוהה לעור, כמו כן, היא מגבירה את הפעילות של הקרטינוציטים, או התאים הבזאליים, המצויים באפידרמיס (90%). רמת החומציות הנמוכה של החלבונים מקטינה גם את הסיכון לתגובה אלרגית, לכן המרכיב הזה מתאים לעור רגיש. יתרונות לעור: כאשר כוללים חומצה היאלורונית בפורמולה של מוצר לטיפוח העור, היא ממריצה את שגשוג התאים ואת היקשרותם זה לזה. העור מלא יותר, פחות דלקתי משמעותית, הקמטוטים והקמטים פוחתים באופן ברור וגלוי לעין.

רטינול

נגזרת של ויטמין A, רטינול חיוני לא רק לעור, אלא גם לשיניים ולעצמות בריאות. מחקרים הוכיחו שרטינול ממריץ את ייצור הפוליסכרידים הידועים ביכולת שלהם לאגור מים בעור, ולהגביר את ייצור הקולגן. יתרונות לעור: מגן טבעי מפני רדיקלים חופשיים, רטינול מתקשר עם תאים אחרים כדי לשפר את ההתנהגות ואת המבנה של הדרמיס.

ויטמין C

הרמות של ויטמין C בגוף פוחתות עם הגיל. מצוי בפירות ובירקות רבים, ויטמין C מעניק הגנה רבת עוצמה מפני חמצון יתר ורדיקלים חופשיים אשר עלולים לגרום להזדקנות העור. יתרונות לעור: באמצעות המרצת ייצור הקולגן, ויטמין C משפר גם את האלסטיות של העור, ומחזיר לעור את המראה הצעיר שלו.

רופאי עור ורוקחים העובדים במעבדות של וישי רותמים את המומחיות שלהם בתחום טיפוח העור כדי ליצור את הפורמולות של סדרת ליפאקטיב המכילות את 4 המרכיבים הפעילים רבי-העוצמה האלה.

go to top