אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

5 עצות איך לעכב את היווצרות הקמטים

קמטים מתפתחים עקב שילוב של גורמים. כדי להקדים ולמנוע אותם לפני שהם מתפתחים, להלן חמש העצות המובילות שלנו ... תיפרדי מהקמטים לפני שהם מתחילים.

הגנה מהשמש

אחד הגורמים העיקריים להזדקנות חיצונית של העור היא הנזק שנגרם מהקרניים האולטרה סגולות. גם בימים מעוננים, העור יכול להינזק. כדי למנוע גרימת נזק לטווח ארוך לעור שלך, תמרחי תמיד קרם הגנה כאשר את מחוץ לבית, הימנעי מחשיפה לשמש בשעות הצהריים כשהיא בשיאה, תחבשי כובע כשמתאפשר, ואל תשכחי את משקפי השמש שלך. משקפי שמש חיוניים להפחתת הסיכון לפתח קמטוטים סביב העיניים, הידועים גם כרגלי עורב, אשר עלולים להיווצר אם את ממצמצת ומכווצת את שרירי העיניים ללא הרף.

תישני טוב

השינה חיונית לעור בריא המאופיין בדרמיס גמיש ומוצק. בעוד אנו ישנות שנת ישרים, העור שלנו מתקן את עצמו ומתהדק מחדש. ללא כמות מספקת של שעות שינה, העור נראה עמום, ובנוסף, אובדן הגמישות שלו יכול לגרום להופעת קמטוטים. אזורים המועדים לפתח קמטוטים הנגרמים מעייפות הם העיניים והפה. באופן אידיאלי, אנחנו צריכות לישון 8 שעות ועל הגב. מדוע? אם לא נלחץ את הפנים שלנו לתוך הכרית במשך שעות על גבי שעות לא נתעורר עם מה שזכה לכינוי "קמטי שינה". על עור צעיר יותר, קמטי שינה נעלמים מייד, אבל, מאחר שהכמות של קולגן ואלסטין הולכת ופוחתת ככל שאנו מתבגרות, עור מבוגר לא מתאושש וחוזר למצבו התקין כל כך מהר.

התייבשות

ללא כמות מספקת של מים ולחות, תאי העור מאבדים נוזלים, ופחות מסוגלים לתקן את עצמם: כך האפידרמיס נהיה מחוספס ושברירי. שתייה מרובה של מים תסייע להעניק לחות לעור שלך, אבל חשוב גם לשמור על שגרת טיפוח עור קבועה הכוללת שימוש בקרם יום ובקרם לילה.

תספקי לגופך ויטמינים

עור בריא מתחיל מבפנים. ויטמין C הוא בין הויטמינים והמינרלים החיוניים ביותר לעור שלנו. ידוע בתכונות נוגדות החמצון שלו (אחד הגורמים העיקריים להזדקנות מוקדמת של העור), הוא מגביר גם את ייצור הקולגן ומסייע לקרם ההגנה שלך להגן על העור מפני קרניים אולטרה סגולות. ויטמין C מצוי בפירות הדר ובירקות בעלי עלים ירוקים כהים, כמו גם בעגבניות, ברוקולי, פירות יער ואפונה.

מריחת מוצרים המטפחים את העור

נפלא שיש לך שגרת טיפוח עור יומית, אבל האם את יודעת שטכניקת המריחה חשובה לא פחות? במקום למרוח את הקרם ו/או הסרום על העור במהירות, השתמשי בחלק השטוח של האצבעות שלך כדי למרוח את המוצר כלפי מעלה וכלפי חוץ בתנועות נמרצות. טכניקה זו מבטיחה את חדירת המוצר לתוך העור וגם מגרה את זרימת הדם.

המוצרים המומלצים שלנו

מים טרמליים

מים טרמליים

go to top