אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

טיפוח עור אנטי-אייג'ינג: מה ההבדל בין קרם לחות לבין סרום

יתכן שאת חושבת שקרם אנטי-אייג'ינג שלך נותן מענה מספק. למדי מדוע כדאי לך לשקול להוסיף סרום לשגרת טיפוח אנטי-אייג'ינג שלך.

טיפוח עור אנטי-אייג'ינג: מה ההבדל בין קרם לחות לבין סרום

לאחר גיל 35, מוצרי אנטי-אייג'ינג הם חלק חיוני משגרת טיפוח העור שלך. מרכיבי אנטי-אייג'ינג פעילים, החל מפפטידים ועד ויטמין C, יכולים לסייע להילחם בתהליכי הזדקנות העור בכך שהם עוזרים להתמודד עם ההשפעה של אובדן קולגן וחומצה היאלורונית החיוניים לעור כמו גם האטה בתהליך התחדשות תאי העור, שתי תופעות אשר אחראיות להזדקנות העור.

אבל מרכיבים פעילים שונים נספגים בעור בדרכים שונות, ולכן עליך להשתמש באופן הנכון במוצרי אנטי-אייג'ינג שאת בוחרת, על מנת שתוכלי להפיק מהם את המיטב בשגרת הטיפוח שלך. בעוד קרם אנטי-אייג'ינג עם המרכיבים המתאימים יכול לשמש כנשק יעיל נגד הזדקנות העור, הוספת סרום לשגרת הטיפוח יכולה לסייע בחיזוק היתרונות של מוצרי הטיפוח שבחרת.

סרום אנטי-אייג'ינג

את מוצרי הסרום לעור מפתחים כדי לספק ריכוז גבוה יותר של מרכיבים פעילים, במנות קטנות ועוצמתיות המשלימות את פעולת השימוש בקרם לאחר מכן. הסרום, במקרם קליל יותר מקרם הלחות, חודר אל העור מהר יותר, מספק חומרים פעילים לשכבות עמוקות של העור ומכין את עורך למוצרי הטיפוח הבאים אחריו.

כיצד להשתמש בסרום אנטי-אייג'ינג?
לאחר הכנת העור באמצעות ניקוי פנים קפדני ושטיפה להסרת שאריות של תכשיר הניקוי, מרחי את הסרום בתנועות טפיחה עדינות – לא לשפשף – על עור הפנים כשהוא עדיין מעט לח, מצב המאפשר ספיגה טובה יותר. ודאי שהסרום נספג לחלוטין לפני שאת ממשיכה לשלב הבא בשגרת טיפוח האנטי-אייג'ינג שלך.

קרם אנטי-אייג'ינג

קרם לחות וקרם לילה אנטי-אייג'ינג הם קרמים רגילים עם תוספת של מרכיבים פעילים אשר מיועדים לשמר את נפח העור, לסייע בהחלקת קמטים וקמטוטים, או לשפר את הזוהר הטבעי של העור. קרם הלחות מעניק טיפול מקיף לעור, הכולל הזנה בלחות וטיפול ממוקד בסימני זקנה, אך עליך לוודא שאת בוחר את הקרם בעל הפורמולה המתאימה לסוג העור שלך. הימנעי ממוצרים שהם כבדים או שומניים מדי עם העור שלך שומני; מוצרים חזקים המכילים יותר מדי כימיקלים אם הינך בעלת עור רגיש, או טלק, חומרים לוויסות סבום וחומרים אחרים המסירים ברק אם העור שלך יבש.

כיצד להשתמש בקרם אנטי-אייג'ינג?
ברגע שהסרום נספג בעור לחלוטין, מרחי בתנועות עיסוי את קרם ההגנה או קרם הלחות בבוקר, או את קרם הלילה בערב. מרחי את הקרם היטב על כל הפנים והצוואר כדי ללכוד את כל סגולותיו המועילות. אם את משתמשת בקרם עיניים אנטי-אייג'ינג, הדרך הטובה ביותר לשימוש בו היא באמצעות טפיחה עדינה בקצות האצבעות כשלב אחרון בשגרת טיפוח העור שלך, לאחר קרם הלחות.

כיצד לבחור בין קרם לבין סרום אנטי-אייג'ינג

שימוש נכון בקרם ובסרום כחלק משגרת טיפוח אנטי-אייג'ינג שלך, יכול ליצור הבדל גדול באופן שבו העור סופג את כל המרכיבים הפעילים, ולבסוף משפיע על יעילותם בשמירה על העור במצב מיטבי. הסרום וקרם הלחות פועלים באופן שונה בטיפוח העור ולכל אחד מהם תפקיד שונה בשגרת היופי שלך.

go to top