אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

4 מרכיבים שהקמטים שלך ישנאו

רמנוז (Rhamnose)

רמנוז הינו סוכר המופק מן הצומח ומהווה מרכיב פעיל בסדרת ליפטאקטיב סופרים של וישי, למשל קרם יום אנטי-אייג'ינג מכיל 5% רמנוז. רמנוז פועל לחיזוק המבנים של האפידרמיס, של רקמת החיבור בין הדרמיס לאפידרמיס ושל הדרמיס, משקם סמנים פגומים ומעבה את האפידרמיס. הוא משפר את ייצור הקולגן והאלסטין ואת תחלופת התאים.

יתרונות לעור: שימוש קבוע גורם לעור להיות מוצק יותר ומלא יותר – ומביא להפחתת הקמטים. העור עמיד יותר בפני גורמים תוקפניים חיצוניים אשר עלולים להוביל להזדקנות העור.

חומצה היאלורונית

לחומצה היאלורונית יש את היכולת לקשור ולאגור כמות גדולה של מולקולות מים, ובכך היא מונעת מהדרמיס לאבד את המיצוק והגמישות שלו. הגוף שלנו מגביר את הסינתזה של חומצה היאלורונית כאשר העור ניזוק: כך הוא מגן על הפיברובלסטים והתאים האפיתליים ומתקן אותם. אולם, רמת החומציות הטבעית פוחתת ככל שאנו מתבגרים. הוכח כי לעור מבוגר אין חומצה היאלורונית באפידרמיס כלל וכלל.

חומצה היאלורונית מצטיינת בתכונות אנטי-אייג'ינג שלה, אשר מהוות השפעה חיובית על גמישות העור. יתרה מזאת, רמת החומציות הנמוכה של החלבונים מקטינה אף היא את הסיכון לתגובה אלרגית, לכן המרכיב הזה מתאים לעור רגיש.

יתרונות לעור: כאשר חומצה היאלורונית משולבת בפורמולה של מוצר לטיפוח העור, היא ממריצה את חידוש התאים ואת היקשרותם זה לזה ומותירה את העור מלא יותר ובעל נפח, הקמטוטים והקמטים פוחתים באופן ברור וגלוי לעין.

רטינול

רטינול, נגזרת של ויטמין A, חיוני לא רק לעור, אלא גם לשיניים ולעצמות בריאות. מחקרים הוכיחו שרטינול ממריץ את ייצור הפוליסכרידים הידועים ביכולת שלהם לאגור מים בעור, ולהגביר את ייצור הקולגן.

יתרונות לעור: כמגן טבעי מפני רדיקלים חופשיים, רטינול מתקשר עם תאים אחרים כדי לשפר את ההתנהגות ואת המבנה של הדרמיס ובכך מסייע בהפחתת מראה קמטים והעור נראה חלק יותר, רך ורווי בלחות.

ויטמין C

הרמה של ויטמין C בגוף פוחתת עם הגיל. ויטמין C, המצוי בפירות ובירקות רבים, מעניק הגנה רבת עוצמה מפני חמצון יתר ורדיקלים חופשיים אשר עלולים לגרום להזדקנות העור.

יתרונות לעור: כמרכיב נוגד חמצון, הממריץ את ייצור הקולגן בעור, ויטמין C מסייע לשפר את גמישות העור ולהשיב לעור את המראה הצעיר שלו.

רופאי עור ורוקחים העובדים במעבדות של וישי רותמים את המומחיות שלהם בתחום טיפוח העור כדי ליצור את הפורמולות של סדרת ליפאקטיב המכילות את 4 המרכיבים הפעילים העוצמתיים הללו.

go to top