אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

מרכיבים עיקריים שיסייעו לחיזוק שיער דק ודליל לאחר תקופת גיל המעבר

הגעת לשנות ה- 50 והתחלת להבחין שהשיער שלך נעשה דליל? הכנו עבורך את המרכיבים המובילים שרצוי שתחפשי אחריהם בתכשירים שנועדו לשפר את איכות השיער הדליל לאחר תקופת גיל המעבר.

מרכיבים עיקריים שיסייעו לחיזוק שיער דק ודליל לאחר תקופת גיל המעבר

לאחר גיל המעבר, נשים רבות מדווחות שהן מודאגות מהאיכות והמרקם של השיער שלהם. למרבה המזל, ישנם מספר פתרונות חדשניים! החל מרמנוז ממקור טבעי ועד לפילוקסן, אחת המולקולות החדשניות ביותר שפותחו במחקר לוריאל. כאן נכיר מקרוב את שלושת המרכיבים עם הפוטנציאל לשפר את נראות השיער לאחר גיל המעבר.

מים מינרלים של וישי - מרגיעים קרקפת יבשה ומגורה

לאחר גיל המעבר, נשים רבות מדווחות על קרקפת יבשה או קילופים בקרקפת שנובעים כתוצאה משינויים ברמות ההורמונים. תחושה לא נעימה זו עשויה לגרום לנטייה לגרד חזק באופן הגורם שריטות או להברשת יתר ואלו בתורם יפגעו עוד יותר בשיער ההופך לדליל. מי המינרלים של וישי נועדו להרגיע את עור הקרקפת ולחזק את העור סביב שורשי סיב השערה. תכשיר זה הוכח קלינית כמפחית תחושות של גירוי ו/או עקצוץ.[1]

[1]מחקרים בהם השתתפו 26 נבדקים שהשתמשו במי המינרלים של וישי והושוו לנבדקים שהשתמשו במים רגילים הצביעו על שיפור משמעותי בתחושות העקצוץ ו/או הגירוי.

פילוקסן (Filloxane) - קושר עצמו לשיער לקבלת מראה שיער עבה יותר

מולקולה מהפכנית זו, שפותחה על ידי חברת לוריאל (L’Oréal) בתום 17 שנות מחקר, קושרת את עצמה לסיב השערה באמצעות הרשת התלת ממדית החדשנית שלה. היא עוטפת קווצות שיער יחידות לקבלת מראה שיער עבה יותר ובעל נפח. ויש גם בונוס: ההשפעה המעבה של התכשיר נמשכת עד ל- 10 מקלחות!

רמנוז (Rhamnose) – מסייע לשפר את בריאות הקרקפת

רמנוז הוא סוכר טבעי ויש לו תפקיד מרכזי בשיפור איכות השיער. בדיקות על גבי עור משוקם הצביעו על כך שרמנוז מעודד ייצור של סיבי תאים, ומחקרי in-vitro הצביעו על השפעות חיוביות על צמיחת זקיקי שיער - החיוניים לרוב לשיער ההופך לדליל בתום תקופת גיל המעבר.

go to top