אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

טיפוח עור בבוקר: איך להשתמש במוצרים שלך לטיפוח העור בסדר הנכון כמו אשה צרפתיה

השימוש במוצרים הנכונים לא נועד לפנק, הוא נועד למנוע.

טיפוח עור בבוקר: איך להשתמש במוצרים שלך לטיפוח העור בסדר הנכון כמו אשה צרפתיה

בית מרקחת צרפתי

בצרפת, נשים מכירות בחשיבותה של שגרת טיפוח יומיומית של העור. היא חלק מהתרבות, משהו שהן לומדות מאמהותיהן. השימוש במוצרים הנכונים, בזמן הנכון, לא נועד לפנק, הוא נועד למנוע. שגרת היופי הצרפתית כוללת לא רק שגרת טיפוח בערב, לפני השינה, אלא גם את טיפוח העור בבוקר, שגרה בת חמישה שלבים קלים אשר פועלים יחדיו על מנת לסייע להפחית את סימני ההזדקנות של העור. רוצה להשתמש במוצרים שלך לטיפוח העור בסדר הנכון כמו אשה צרפתיה? המשיכי לקרוא.

שלב 1: ניקוי פנים

כאשר את משתמשת במוצרים שלך לטיפוח העור את רוצה להתחיל עם בד קנבס חלק. בבקרים אנחנו אוהבות להשתמש במים מיסלריים, מוצר צרפתי מתוחכם ואהוב אשר מנקה בעדינות את הפנים.

שלב 2: סרום

השימוש בסדר הנכון במוצרים שלך לטיפוח העור היא דרך נפלאה להפיק מהם את המקסימום. לכן, לאחר ניקוי הפנים, מומלץ למרוח על עורך סרום, כמו למשל סרום לחות אקוואליה טרמל, במינון של לחיצה אחת במשאבה.

שלב 3: קרם לחות

עכשיו זה הזמן לקרם יום שלך. בחרי קרם אשר פועל בהתאמה מושלמת לסוג העור ולצורכי העור שלך, מאחר שעליו לפעול עבורך לאורך כל היום!

קחי מן הקרם כמות בגודל של אפונה ושפשפי קלות את הקרם בין אצבעותייך (הקפידי על ידיים נקיות) כדי לחמם את הפורמולה ולקבל כיסוי אחיד. התחילי באף והמשיכי למרוח את הקרם על הפנים כלפי חוץ לעבר הרקות, המצח, הצוואר ואזור המחשוף.

אם את מעוניינת בלחות אינטנסיבית, נסי את קרם לחות עשיר אקוואליה טרמל, ואם את מעוניינת למצק את העור שלך ולצמצם את מראה הקמטים, נסי את קרם יום ליפטאקטיב סופרים.

שלב 4: קרם עיניים

לאחר מכן, מרחי קרם עיניים, תוך שאת מקפידה למרוח אותו בתנועות טפיחה עדינות באמצעות הקמיצה או הזרת שלך, שכן אזור העיניים הוא דק ועדין ביותר ודורש מגע מעודן.

שלב 5: הגנה מהשמש

לבסוף, הגני על עורך מפני הקרניים האולטרה-סגולות המזיקות של השמש. השתמשי בקרם הגנה עם המסנן קרינת UV גבוהה, בעל מקדם הגנה SPF15 או יותר.

עצה נוספת (וחשובה ביותר)

כאשר את מורחת כל סוג של מוצר לטיפוח העור, אל תמשכי את העור כלפי מטה. במקום זאת, השתמשי בתנועות מחליקות כלפי מעלה: תנועות אלה יוצרות מראה עור פנים קורן וזוהר הנשמר לאורך כל היום – ומי לא אוהבת עור כזה?

המוצרים המומלצים שלנו

קרם יום אנטי-אייג'ינג למיצוק העור<br /><sub>לעור יבש</sub>

קרם יום אנטי-אייג'ינג למיצוק העור
לעור יבש

50 מ"ל

אקוואליה טרמל ג'ל עיניים

אקוואליה טרמל ג'ל עיניים

תחליב הגנה מהשמש UV-AGE DAILY SPF50

תחליב הגנה מהשמש UV-AGE DAILY SPF50

תחליב הגנה מהשמש

40 מ"ל

go to top