אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

הסיפור של וישי

לפני למעלה מ-90 שנה, בשנת 1931, גילה הדרמטולוג הידוע ד"ר הלר, את הסגולות של המים הוולקניים ממעיינות וישי.

הסיפור של וישי


המותג VICHY נוסד בשנת 1931 בעיר וישי, הממוקמת בלב צרפת ועשירה במעיינות וולקניים. מקור נביעתם של המים הוולקנייםהוא בהרי הוולקנו בצרפת, כ-4,000 מטר מתחת לפני האדמה, והם עשירים ב-15 מינרלים ייחודיים המסייעים בחיזוק שכבת ההגנה הטבעית של העור מפני מפגעים חיצוניים ובשמירה על מראה עור בריא.


המים הוולקניים של וישי הוכחו מדעית כתורמים להרגעת העור, כמסייעים בהקלה על גירויים ותופעות כגון: תחושת צריבה, אדמומיות, פריחה ואקנה.


לפני למעלה מ-90 שנה, בשנת 1931, גילה הדרמטולוג הידוע ד"ר הלר, את הסגולות של המים הוולקניים ממעיינות וישי. משוכנע בכך שעור בריא הוא המקור האמיתי ליופי, החליט הלר לשלב את מי המעיינות בפורמולות דרמו-קוסמטיות. מאז ועד היום, רכיב הליבה במוצרי וישי הוא המים הוולקניים.

From the source to your skin

מותג VICHY עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת איכות ואפקטיביות של מגוון מוצריו. במעבדות המחקר והפיתוח של החברה מפתחים את התכשירים המתקדמים והחדישים מסוגם בעולם, המתאימים לכל גיל, מין, סוג עור וצורך, גם לעור רגיש.

התכשירים עוברים גם בישראל בדיקות התאמה לעור רגיש ואינם מכילים פראבנים. תכשירי וישי מיוצרים תחת אבטחת איכות קפדנית, על פי תקני הייצור המחמירים ביותר. מוצרי וישי משלבים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עוברים מבדקים קליניים ויעילותם מוכחת.

המוצרים המומלצים שלנו

מים טרמליים

מים טרמליים

go to top