חדש  מידע חשוב אודות שימוש בקבצים מסוג Cookies  כאן עכשיו.

הנך מאשר שימוש בקבצים מסוג cookies עם המשך השימוש באתר

סגור

אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

טיפוח העור בבוקר: איך להשתמש במוצרים שלך לטיפוח העור בסדר הנכון כמו נערה צרפתיה

השימוש במוצרים הנכונים לא נועד לפנק, הוא נועד למנוע

טיפוח העור בבוקר: איך להשתמש במוצרים שלך לטיפוח העור בסדר הנכון כמו נערה צרפתיה

בית מרקחת צרפתי

בצרפת, נשים מכירות בחשיבותה של שגרת טיפוח יומיומית של העור. היא חלק מהתרבות, משהו שהן לומדות מאמהותיהן. השימוש במוצרים הנכונים – בזמן הנכון – לא נועד לפנק, הוא נועד למנוע. שגרת היופי הצרפתית כוללת לא רק שגרת טיפוח בערב, לפני השינה, אלא גם את טיפוח העור בבוקר, שגרה בת חמישה שלבים קלים אשר פועלים יחדיו על מנת לסייע להפחית את סימני ההזדקנות של העור. רוצה להשתמש במוצרים שלך לטיפוח העור בסדר הנכון כמו נערה צרפתיה? המשיכי לקרוא.

שלב 1

כאשר את משתמשת במוצרים שלך לטיפוח העור את רוצה להתחיל עם בד קנבס חלק. בבקרים אנחנו אוהבות להשתמש במים מיסלריים, מוצר צרפתי מתוחכם ואהוב אשר מנקה בעדינות את הפנים.

שלב 2

השימוש בסדר הנכון במוצרים שלך לטיפוח העור היא דרך נפלאה להפיק מהם את המקסימום. לכן, אחרי ניקוי הפנים, מומלץ לך למרוח על עורך סרום, כמו לדוגמא אידיאליה לייף סרום Idealia Life Serum, במינון של לחיצה אחת על המשאבה.

שלב 3

עכשיו זהו הזמן לקרם היום שלך. בחרי קרם אשר פועל בהתאמה מושלמת לסוג העור שלך ולבעיות העור שלך, מאחר שעליו לפעול עבורך לאורך כל היום! קחי כמות בגודל של אפונה ושפשפי קלות את הקרם בין אצבעותייך (הקפידי על ידיים נקיות) כדי לחמם את הפורמולה ולקבל כיסוי אחיד. התחילי באף והמשיכי למרוח את הקרם על הפנים כלפי חוץ לעבר הרקות, המצח, הצוואר ואזור המחשוף {דקולטה}. אם את מעוניינת בלחות אינטנסיבית, נסי את הקרם העשיר אקוואליה טרמל Aqualia Thermal Rich Cream, ואם את מעוניינת למצק את העור שלך ולצמצם את מראה הקמטים, נסי את ליפטאקטיב סופרים Liftactiv Supreme.

שלב 4

לאחר מכן, מרחי קרם עיניים, תוך שאת מקפידה למרוח אותו בתנועות טפיחה עדינות באמצעות הקמיצה או הזרת שלך, שכן אזור העיניים הוא דק ועדין ביותר ודורש מגע מעודן.

שלב 5

לבסוף, הגני על עורך מפני הקרניים האולטרה-סגולות המזיקות עם מסנן קרינה רחב-טווח בעל מקדם הגנה SPF 15 או יותר.

עצה נוספת (וחשובה ביותר)

אל תמשכי את העור כלפי מטה כאשר את מורחת כל סוג של מוצר לטיפוח העור. במקום זאת, השתמשי בתנועות מחליקות כלפי מעלה: תנועות אלה יוצרות, ושומרות על עור פנים קורן וזוהר לאורך כל היום – ומי לא אוהבת עור כזה?

מוצרי הדגל שלנו

אקוואליה טרמל ספא לילה<br />

אקוואליה טרמל ספא לילה

ליפטאקטיב סופרים<br />קרם יום לעור רגיל-מעורב

ליפטאקטיב סופרים
קרם יום לעור רגיל-מעורב

go to top