חדש  מידע חשוב אודות שימוש בקבצים מסוג Cookies  כאן עכשיו.

הנך מאשר שימוש בקבצים מסוג cookies עם המשך השימוש באתר

סגור

אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

הסיפור של וישי

לפני למעלה מ- 80 שנה, בשנת 1931, גילה הדרמטולוג הידוע ד"ר הלר, את הסגולות של המים הטרמליים ממעיינות וישי.

הסיפור של וישי


המותג
VICHY נוסד ב- 1931 בעיר וישי, הממוקמת בלב צרפת ועשירה במעיינות טרמליים. מקור נביעתם של המים הטרמליים הוא בהרי הוולקנו בצרפת, כ- 4,000 מטר מתחת לפני האדמה, והם עשירים ב- 15 מינרלים ייחודיים המסייעים בחיזוק שכבת ההגנה הטבעית של העור מפני מפגעים חיצוניים ובשמירה על מראה עור בריא.


המים הטרמליים של וישי הוכחו מדעית כתורמים להרגעת העור, כמסייעים בהקלה על גירויים ותופעות כגון: תחושת צריבה, אדמומיות, פריחה ואקנה.


לפני למעלה מ- 80 שנה, בשנת 1931, גילה הדרמטולוג הידוע ד"ר הלר, את הסגולות של המים הטרמליים ממעיינות וישי. משוכנע בכך שעור בריא הוא המקור האמיתי ליופי, החליט הלר לשלב את מי המעיינות בפורמולות דרמו-קוסמטיות. מאז ועד היום, רכיב הליבה במוצרי וישי הם המים הטרמליים.

מהרי הוולקנו בצרפתמותג VICHY עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת איכות ואפקטיביות של מגוון מוצריו. במעבדות המחקר והפיתוח של החברה מפתחים את התכשירים המתקדמים והחדישים מסוגם בעולם, המתאימים לכל גיל, מין, סוג עור וצורך, גם לעור רגיש.

התכשירים עוברים גם בישראל בדיקות התאמה לעור רגיש ואינם מכילים פראבנים. תכשירי וישי מיוצרים תחת אבטחת איכות קפדנית, על פי תקני הייצור המחמירים ביותר. מוצרי וישי משלבים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עוברים מבדקים קליניים ויעילותם מוכחת.

מוצרי הדגל שלנו

מים טרמליים

מים טרמליים

go to top