אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

3 עצות לטיפוח חכם של העור כדי להאט את הזדקנות העור

מומלץ לך לשקול מספר פעולות חכמות, מרגיעות על מנת להמריץ את מערכות ההגנה הטבעיות של עורך אשר פועלות נגד הגורמים הרבים המשפיעים עליו.

3 עצות לטיפוח חכם של העור כדי להאט את הזדקנות העור

ההזדקנות היא כמובן בלתי נמנעת, ויש לקבל את המציאות כפי שהיא. קרניים אולטרה-סגולות, חוסר שינה, טבק, זיהום וכיו"ב מהווים "אקספוזום" exposome {חשיפה סביבתית כוללת לאורך כל החיים} והם האשמים העיקריים אשר גוזלים מהעור את יכולת ההתנגדות החיונית עד מאד שלו: הקרניים האולטרה סגולות בפני עצמן אחראיות על 80% מהזדקנות העור. מחקרים שנערכו על ידי הסוכנות להגנת הסביבה מראים כי רמות החומרים המזהמים במקומות סגורים, כגון אלה שמקורם במזגנים ובאוויר הדחוס במטוסי נוסעים, יכולים למעשה להיות גבוהים פי 2 עד 5 מאלה שבמקומות פתוחים.

תזדקני בחינניות עם לחות חכמה

מדוע הלחות כל כך חיונית לאסטרטגית האטת ההזדקנות? לחות בכמות מספקת שומרת על עור זוהר, גמיש וחלק. היא חיונית כדי למנוע את הופעת הקמטים והקמטוטים, לכן עלייך לזכור להתמקד בפונקצית המחסום של העור שלך, גורם מרכזי בעיכוב הופעתם של סימני ההזדקנות הראשונים! מהי הדרך החכמה ביותר לפעול מעבר להחדרת לחות? שגרת הניקוי שלך היא המפתח להבטחת כמות מספקת של לחות. ביום, טיפוח יומי מועשר בנוגדי חמצון יחזק את העור מבפנים. בלילה, קרם עשיר בויטמינים ימקסם את תהליך ההתחדשות הטבעי של העור שלך בעודך ישנה.

הגנה חכמה על העור

מדוע ההגנה כל כך חיונית לאסטרטגית האטת ההזדקנות? הגני על העור שלך בעזרת נוגדי חמצון, מרכיבים פעילים המסייעים לבנות את העתיד של עורך על ידי חיזוקו מאחר שהם עוזרים לעור להילחם בגורמים המשפיעים עליו. מרכיבים נוגדי חמצון כמו שורשים של קערורית סינית Baicalin הם בעלי הברית הראשיים שלך במאבק נגד ההשפעות של הרדיקלים החופשיים על הזדקנות העור כתוצאה מזיהום וחשיפה לקרניים אולטרה סגולות. מהי הדרך החכמה ביותר להגן על העור ברוגע ובשלווה? בחרי בקרמים ליום וללילה עם פעולות נוגדות חמצון כדי לשמור על מערכת ההגנה של העור או על מצבו התקין. כאשר את נמצאת בחוץ, באוויר הפתוח, השתמשי בקרם הגנה מידי יום ביומו. בחרי במזונות נוגדי חמצון כגון אוכמניות כחולות, קייל, אגוזי מלך ותה ירוק: כולם עשירים בנוגדי חמצון ומכילים חומרים מזינים רבים.

מיומנויות התמודדות רגועה

איך לחץ ומתח נפשי יכולים להשפיע על אסטרטגית האטת ההזדקנות שלך? לחץ ומתח נפשי יכולים לשנות את פונקציות המחסום העורי. הישארי חיובית עם גישה הוליסטית: שינה מספקת, פעילות גופנית, אסטרטגיות הרגעה ממוקדות. מהי הדרך החכמה ביותר להישאר רגועה? נסי אפליקציה חינמית מקוונת כגון Breathing Zone, שפותחה על ידי מומחים קליניים באמנות של ניהול מתחים. עם השקפה רגועה על החיים, העור שלך ייראה רגוע יותר.

go to top