חדש  מידע חשוב אודות שימוש בקבצים מסוג Cookies  כאן עכשיו.

הנך מאשר שימוש בקבצים מסוג cookies עם המשך השימוש באתר

סגור

אישור

אישור ביטול

תודה

סגור

איך להיראות ולהרגיש זוהרת בגיל המעבר: 5 עצות מובילות איך להיראות יפה לאורך כל היום

יופי מעל גיל 50 פירושו להרגיש נפלא בעור שלך, להקרין שלווה וביטחון עצמי. שלווי את 5 העצות האלו איך להיראות יפה לאורך כל היום בשגרת הטיפוח שלך: שלבים אידיאליים איך להיראות, ולהרגיש, טוב יותר מתמיד.

איך להיראות ולהרגיש זוהרת בגיל המעבר: 5 עצות מובילות איך להיראות יפה לאורך כל היום

עם השינויים בגיל המעבר, אפשרי לעצמך, במהלך היום העמוס שלך, להתרענן ולמלא את המצברים שלך,  כדי שתיראי במיטבך. בצעי את 5 השלבים החיוניים האלה כדי שתישארי יפה לאורך כל היום: הם יבטיחו שבכל יום תרגישי בטוחה, נמרצת ואנרגטית, מוכנה לכל אתגר העומד בפניך – וכמובן, שתוכלי לישון את שנת היופי שלך.

Sשלב 1 – עבור עיניים בהירות יותר ושפתיים מלאות יותר

עבור עיניים בהירות יותר, וחיוך מלא ביטחון, תשתמשי בקרם קונטור לעיניים ולשפתיים. הוא יסייע למחוק את העגולים השחורים מתחת לעיניים ויחזיר את המיצוק, הלחות והנפח לשפתיים שלך. קמטוטים סביב העיניים והשפתיים מוחלקים ומצטמצמים – ואת נראית נפלא לאורך כל היום.

שלב 2: כדי שתצאי מהבית זוהרת בטבעיות, מוכנה לכל דבר

שלב 2 בשגרת היופי שלך: תקבלי עור פנים זוהר, קורן ואחיד באמצעות שילוב של מייקאפ מתקן אנטי-אייג'ינג. הוא יסייע לאחד את גוון העור שלך ולצמצם פגמים כמו צלקות, ורידים בולטים, או עור אדום, מכוסה כתמים כדי שתוכלי להתמודד עם היום העומד בפנייך בביטחון מוחלט.

שלב 3: תתרענני עם המים הטרמליים של וישי במשך היום העמוס שלך

ימים עמוסים במשרד או סידורים מעיקים יכולים לגרום לך להזיע, את זקוקה להתרעננות. שלב 3 בשגרת היופי שלך הוא להשתמש בתרסיס של מים מינרליים כמו המים הטרמליים של וישי, עפ"י הצורך, כדי להשיב את הלחות והרעננות לעור שלך. במיוחד אם את סובלת מגלי חום במשך היום, המים הטרמליים הטהורים יסייעו לך להישאר רגועה ושלווה.

שלב 4: כדי להירגע ולהתכונן לשנת היופי שלך

בסופו של היום, הסירי את הלכלוך והזוהמה מהעור שלך עם מי מיסלריים ומסיר איפור. לבסוף, בתנועות מעגליות קטנות, עסי בעדינות את קרם הלילה שלך כמו למשל קרם הלילה של נאובדיול לילה על הפנים, הצוואר והגרון כדי לשמור על העור שלך רענן ומלא בלחות במהלך הלילה. העיסוי העצמי יסייע לך להירגע כדי שתוכלי לישון את שנת היופי שלך כיאות.

שלב 5: תחדשי את עורך ותמלאי אותו עם נאובדיול קומפלקס משלים

ברגע שאת מתעוררת בבוקר למחרת, תחדשי ותייפי את עורך עם הסרום המהפכני וקרם היום של נאובדיול. יותר מרק מוצרי אנטי-אייג'ינג לטיפוח העור, הקומפלקס המשלים מחזיר את האלסטיות והלחות לעור המושפע מהשינויים ההורמונאליים של גיל המעבר. מחקר קליני במשך למעלה מ-14 שנים הניב פורמולות עם 4 מרכיבים פעילים: הפורמולה החדשה של קרם היום מכילה 3% פרו-קסילן – הריכוז הגבוה ביותר אי פעם[1] - כדי לצופף מחדש, להבהיר ולהחליק את העור שלך. קווי המתאר של הפנים שלך מקבלים נפח והגדרה באופן הניכר לעין, והניחוח הרענן, הממריץ ירומם את מצב הרוח שלך ויסייע לך להתמודד עם היום העומד בפנייך.[1] הריכוז הגבוה ביותר במוצרים של וישי לטיפוח העור

מוצרי הדגל שלנו

קומפלקס משלים<br />קרם מתקדם לחידוש מראה עור בוגר<br />לעור רגיל עד מעורב

קומפלקס משלים
קרם מתקדם לחידוש מראה עור בוגר
לעור רגיל עד מעורב

נאובדיול קומפלקס משלים<br />סרום מתקדם לחידוש מראה עור בוגר

נאובדיול קומפלקס משלים
סרום מתקדם לחידוש מראה עור בוגר

נאובדיול לילה<br />

נאובדיול לילה

go to top